top of page

Tall Ships Races Tallinn 2024 ootab korraldustiimi sadu vabatahtlikke

2024. aasta suvel 11.–14. juulini on Tallinna linnal au võõrustada Euroopa suurimat purjeõppelaevade regatti Tall Ships Races, mis toob pealinna kolme sadamasse üle 50 suure purjelaeva. Seoses oodatavalt suurima suvesündmuse korraldamisega kutsub linn kandideerima Tall Ships Races üritusele vabatahtlikuks.


The Tall Ship Races Tallinn 2024 projektijuht Marje Tõemäe sõnul on selle Euroopa suurima purjeregati näol tegemist väga erilise ja unikaalse üritusega, mis toob Tallinna kolme sadamasse üle 50 suure purjelaeva. “Pakume omalt poolt regatil osalejatele ja kõigile ürituse külastajatele põnevat ja mitmekülgset programmi – saab külastada purjelaevu, kuulata Eesti parimaid artiste ja võtta osa erinevatest tegevustest maal ja merel,” rääkis Tõemäe.


Tallinna linn korraldab purjeregati raames suure ja erakordse merepeo Lennusadamas, Noblessneri sadamas ning Vanasadamas, pakkudes palju emotsioone ja ettevõtmisi nii maal kui ka merel. ​Eraldi tähelepanu pööratakse mere keskkonnahoiule ning kogu festival korraldatakse keskkonnasõbralikult.


Tall Ships Races Tallinn 2024 ootab oma meeskonda kuni 500 vabatahtlikku, kes aitaksid tagada suursündmuse ladusa korralduse nii enne sündmust kui ka selle ajal. Vabatahtlik saab väärt töökogemuse rahvusvahelise suursündmuse korraldamisel, hulganisti häid sõpru nii siin- kui sealpool merd ning eksklusiivse võimaluse tutvuda ma

ailma suurimate purjelaevade siseeluga.


Vabatahtlikuks kandideerimine toimub kuni kõikide vabatahtlike leidmiseni või kuni 25. aprillini 2024. Vabatahtlikuks saab kandideerida alates 16. eluaastast.


Lisaks Tallinnale võõrustavad 2024. aasta Tall Ships Races etappe Klaipėda Leedus, Helsingi ja Turu Soomes, Mariehamn Ahvenamaal ja Szczecin Poolas. Tall Ships Races’i peakorraldaja on Sail Training International, Tallinna etapi korraldajad on Tallinna linn, Eesti Meremuuseum, Tallinna Sadam, Noblessneri Sadam ning Eesti Noorte Purjeõppeselts.


Vabatahtlikke ootame koostöökapteni, infojunga, maskoti, silduja, lossija, ökosõdalase, kursimurdja ja maamadruse tegevustesse.


Lisainfo vabatahtlike tegevustest ja kandideerimisest: https://www.tallshipstallinn.ee/vabatahtlikud


Ootame kõiki, keda paelub meri ja võimalus panustada suurima festivali toimumisse!


bottom of page