top of page
BG-AVALEHT.jpg

KONTAKT

1.jpg

Üldinfo:

info@tallshipstallinn.ee

 

Marje Tõemäe

Projektijuht
marje.toemae@tallinnlv.
ee

Madis Rallmann 

Laevastiku juht

madis@staestonia.eu

Anni Sahkur

Kommunikatsioonijuht
anni.sahkur@tallinnlv.ee

Evelin Trink

Kommunikatsiooni ja turunduse koordinaator
evelin.trink@tallshipstallinn.ee

Kristjan Saar

Tehniline koordinaator
kristjan.saar@tallinnlv.ee

Ennika Taavet

Vabatahtlike koordinaator

volunteers@tallshipstallinn.ee

Kristel Pedak

Programmijuht
kristel.pedak@tallinnlv.ee

Liisi Ree

Programmijuht
liisi.ree@tallinnlv.ee

Ann Virkus

Noblessneri programmijuht
ann.virkus@noblessner.ee

Iris Tomson

Lennusadama programmijuht
iris@meremuuseum.ee

Lauri Väinsalu

Mereliste tegevuste koordinaator
lauri@lennusadam.eu

Triinu Trahv

Partnerlussuhete ja tekiürituste koordinaator
triinu.trahv@tallshipstallinn.ee

Margit Virkus

Purjeõppe koordinaator

margit@staestonia.ee

Kaubandusega seotud info leitav SIIN.

1. Vanasadama kruiisialal kauplemiseks:​

2. Lennusadamas kauplemiseks:

 

3. Noblessneri sadamas kauplemiseks:

0-2.jpg
Seafood Takeaway
bottom of page