top of page
Tumesinine foto kolmest purjekast

KONTAKT

Käed hoiavad jõuliselt takusest köiest

​Üldinfo:

info@tallshipstallinn.ee

 

Marje Tõemäe

Projektijuht
marje.toemae@tallinnlv.ee

Madis Rallmann 

Laevastiku juht

madis@staestonia.eu

Anni Sahkur

Kommunikatsioonijuht
anni.sahkur@tallinnlv.ee

Evelin Trink

Kommunikatsiooni ja turunduse koordinaator
evelin.trink@tallshipstallinn.ee

Kristjan Saar

Tehniline koordinaator
kristjan.saar@tallinnlv.ee

Ennika Taavet

Vabatahtlike koordinaator

volunteers@tallshipstallinn.ee

Jaanika Juhanson

Ligipääsetavuse koordinaator

jaanika.juhanson@gmail.com

Kristel Pedak

Programmijuht
kristel.pedak@tallinnlv.ee

Liisi Ree

Programmijuht
liisi.ree@tallinnlv.ee

Ann Virkus

Noblessneri programmijuht
ann.virkus@noblessner.ee

Iris Tomson

Lennusadama programmijuht
iris@meremuuseum.ee

Lauri Väinsalu

Mereliste tegevuste koordinaator
lauri@lennusadam.eu

Triinu Trahv

Partnerlussuhete ja tekiürituste koordinaator
triinu.trahv@tallshipstallinn.ee

Margit Virkus

Purjeõppe koordinaator

margit@staestonia.ee

bottom of page