top of page
Tumesinine foto kolmest purjekast

YHTEYSTIEDOT

Käed hoiavad jõuliselt takusest köiest

​Yleistä tietoa:

info@tallshipstallinn.ee

 

Marje Tõemäe

Projektipäällikkö
marje.toemae@tallinnlv.er

Madis Rallmann 

Laivaston johtaja

madis@staestonia.eu

Anni Sahkur

Viestintäileader
anni.sahkur@tallinnlv.ee

Evelin Trink

Viestintä- ja markkinointikoordinaattori
evelin.trink@tallshipstallinn.ee

Kristjan Saar

Tekninen koordinaattori
kristjan.saar@tallinnlv.ee

Ennika Taavet

Vapaaehtoisetkoordinaattori

vapaaehtoiset@tallshipstallinn.ee

Jaanika Juhanson

Saavutettavuuden koordinaattori

jaanika.juhanson@gmail.com

Kristel Pedak

Ohjelmistopäällikkö
kristel.pedak@tallinnlv.ee

Liisi Ree

Ohjelmistopäällikkö
liisi.ree@tallinnlv.ee

Ann Virkus

Noblessnerin ohjelmapäällikkö
ann.virkus@noblessner.ee

Iris Thomson

Lentokentän ohjelmapäällikkö
iris@meremuuseum.ee

Lauri Väinsalu

Merenkulun koordinaattori
lauri@lennusadam.eu

Triinu Trahv

Kumppanuus- ja kansitapahtumakoordinaattori
triinu.trahv@tallshipstallinn.ee

Margit Virkus

Purjehduskoulutuksen koordinaattori

margit@staestonia.ee

bottom of page