top of page
Tumesinine foto paljudest kätest, mis tõmbavad köit

TULE KAUPLEMA

Hulk inimesi seisavad tänavatoidu kaubiku ees

Käesoleva suve suurim meresündmus Tall Ships Races Tallinn 2024 otsib kauplejaid ja toitlustajaid!

 

Sel suvel võõrustavad Tallinna kolm sadamat - Noblessneri sadam, Vanasadama kruiisiala ja Lennusadam - maailma suurimat purjeõpperegatti Tall Ships Races, kuhu oodatakse ettevõtteid, kes pakuvad mitmekülgseid toite ja jooke, Eesti käsitööd ning lastele kõikvõimalikke atraktsioone. Registreerimine kestab kuni 10. juunini.

Suur ja erakordne merepidu toimub 11.–14. juulil 2024 Lennusadamas, Noblessneri sadamas ja Vanasadamas ning pakub tuhandetele külastajatele palju emotsioone ja ettevõtmisi nii maal kui merel.

Lisaks toidu- ja joogipakkujatele on eriti oodatud Eesti käsitööga kauplejad. Samuti on võimalus pakkuda erinevaid laste atraktsioone (batuudid, karussellid, mänguautod jne). Lisaks kutsutakse Vanasadama kruiisialale kauplema ka õpilasfirmasid, kes soovivad oma tooteid Eesti suurimal merefestivalil müüa.

 

Kuna tegemist on merefestivaliga, soovivad korraldajad kaasata ettevõtteid, kes pakuvad kala ja mereande. Toitude puhul on rõhk mitmekesisusel - söönuks ja joonuks peavad saama nii lihasõbrad, allergikud kui ka taimetoitlased.

NB! Registreerumist ei toimu jäätise ja lahja alkoholi müügi osas, kuna korraldaja on läbi viinud ainumüügiõigusega ostumenetlused nimetatud partnerite leidmiseks.

1. Vanasadama kruiisialal kauplemiseks/toitlustamiseks:

2. Lennusadamas kauplemiseks/toitlustamiseks:

 

3. Noblessneri sadamas kauplemiseks/toitlustamiseks:

bottom of page