top of page
  • Writer's pictureTSR24

Veiniinvesteeringute saladused Hispaania purjelaeval

Kutsume teid kahetunnisele merereisile, mille jooksul saate tutvuda veinidesse investeerimise võimalustega ja degusteerida kuulsaid Hispaania väärisveine koos sobivate suupistetega.


Merereisil jagavad just selle ala parimad asjatundjad sissevaadet veiniinvesteeringute maailma ja hindamatuid näpunäiteid, mis aitavad teil selles varaklassis navigeerida.


Üritus sobib kõigile veinihuvilistele ja inimestele, kes soovivad oma silmaringi laiendada ning samal ajal veeta mõnusalt aega eksklusiivsel Hispaaniapurjelaeval seilates. Kasuta seda unikaalset võimalust osa saada erakordsest sündmusest maailma suurima purjeõpperegati Tall Ships Races Tallinn 2024 raames!

 

Veiniinvesteeringute maailma ja pakutavaid veine tutvustab WineFortune´i CEO Risto Kaljurand ja turundusjuht Veronica Zäro.

 

Veinihuvilise meelespea:

·       Ole palun kohal 15 minutit enne täistundi

·       Veinide degusteerimine toimub laeva välitekil, palun riietuge vastavalt ilmale (kontsakingad ei ole soovitavad, palume eelistada heleda tallaga jalanõusid). 

·       Hind sisaldab kahetunnist meresõitu, veinikoolitust, kolme erineva Hispaania väärisveini degusteerimist ja suupisteid.

·       Vihmase ilma korral toimub tunnine meresõit ning tunnine koolitus sadama ruumides.

 

 

PASCUAL FLORES

Pascual Flores on Hispaania päritolu 34-meetrine puidust kolmemastiline kahvelkuunar ja üks kaugemaid külalisi Euroopast, kes meid Tall Ships Races Tallinn 2024 ajal külastab. Pascual Flores veestati juba üle 100 aasta tagasi, 1917. aastal Torreviejas.

Esimestel aastatel kasutati alust kaubalaevana, kuid aastatel 2005-2008 tehti laevale kapitaalne remont ning nüüdseks on tegu seilava purjeõppe- ja muuseumilaevaga.

 

Pascual Flores on 34 meetrit pikk, 8,6 meetrit lai ning kolmel mastil kannab kuunar kuni kümmet purje, mille pindala on kokku 400 ruutmeetrit.

 

Pascual Flores jõuab Tall Ship Races Tallinn 2024 ajal pealinna 11. juulil ja laev asub Lennusadamas A1 kai ääres.

 

 Sündmuse toob Teieni WineFortune – esimene avalik veini investeerimisfond maailmas! 

 


Komentar


bottom of page