top of page
  • Writer's pictureTSR2021

Sail Tallinn toob kokku Eesti suurimad artistid

Programm nüüd avalik!


16.–18. juulini toimuv Eesti uhkeim merepidu Sail Tallinn pakub rohkete mereliste tegevuste kõrval meeleolukat lavaprogrammi ja toob kolmeks päevaks mereäärde kokku Eesti tuntuimad muusikud.


Viies sadamas, kokku kuuel laval astub kolme päeva jooksul üles ligi 70 erinevat bändi ja enam kui 200 muusikut. Teiste seas sellised tuntud nimed nagu Ewert and The Two Dragons, Smilers, Traffic, The Swingers, Regatt, Kosmikud, Gram-Of-Fun, Vaiko Eplik & Eliit, Miljardid, Frankie Animal, Pluuto, Killing ja Villemdrillem jpt. Mitmekülgset muusikalist meelelahutust jagub kõikidesse sadamatesse ja kõikideks päevadeks, nii noortele kui vanematele nii retro, popi kui räpi austajatele.


Tutvu kogu programmiga siin: www.tallshipstallinn.ee/programm

Eesti suurim merepidu toimub 16.–18. juulini Vanasadama kruiisialal, Kalaranna kvartalis, Patarei merekindluses, Lennusadamas ja Noblessneri sadamalinnakus. Meelelahutust maal ja merel pakuvad artistid nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Avatud on välikohvikud, lastealad, kalaturg, käsitöölaat ning sadamast sadamasse viib meretakso

Комментарии


bottom of page