top of page
  • Writer's pictureTSR24

Tall Ships Races 2024 kutsub lapsi osalema joonistusvõistlusel

Sel suvel Tallinnas toimuv suurte purjeõppelaevade regatt Tall Ships Races 2024 kutsub lapsi vanuses 5-12 aastat osalema joonistusvõistlusel „Tuult purjedesse!“, mis on inspireeritud merest, purjetamisest ja Tallinnast. Töid saab saata kuni 31. märtsini, parimatele on ka auhinnad.


Tall Ships Races’i projektijuhi Marje Tõemäe sõnul on see erakordne sündmus hea võimalus tuua mereteema ja purjetamine lähemale lastele ja noortele ning näha, kuidas lapsed tajuvad mereäärses linnas elamist. „Loodame laste joonistustega tuua linnaruumi tõeliselt laia galerii merevärve – purjekaid, laineid, päikest ja tuult,“ kirjeldas Tõemäe.


Joonistusvõistlus "Tuult purjedesse!" on avatud kõigile lastele vanuses 5-12 aastat. Iga autor saab esitada ühe töö. Joonistuse formaat on A4 või A3 ning joonistused võivad olla piki- või laiupidi. Tööd palume üles pildistada ja esitada digitaalselt. Joonistus peab olema tehtud käsitsi (mitte digitaalselt). Võistlusele saab registreerida ja oma töö esitada lehel www.tallinn.ee/tuultpurjedesse. Joonistuste esitamise tähtaeg on 31. märts 2024.

Foto: Sail Training International


Kõik joonistused vaatab läbi žürii, kes valib välja kolm parimat joonistust igas vanusekategoorias: 5-7-aastased, 8-10-aastased ja 11-12-aastased. Võidutööd tehakse teatavaks lastekaitsepäeval, 1. juunil Lennusadama välialal. Iga vanusekategooria kolmele võitjale antakse auhind. Auhinnad paneb välja Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet ja Tall Ships Races Tallinn 2024 koostöös partneritega. Parimaid töid eksponeeritakse avalikul näitusel Tallinna linnaruumis.

Comments


bottom of page