top of page
  • Writer's pictureTSR24

Kutsume teid alati särava TANJA kontserdile!

Updated: 6 days ago

Tall Ships Races Tallinn 2024 kutsub teid alati särava Tanja akustilisele kontserdile!


Tanja esineb päikeseloojangu ajal regati ühe uhkeima purjelaeva Dar Młodzieży pardal. Kontserdil kuuleb nii Tanja enda loomingut kui ka tuntud poplugusid akustilises võtmes. Teiste seas tulevad esitusele lood „Amazing“, „Elan päev korraga“, „Palmisaar“ ning inglisekeelsest repertuaarist „Flowers“ ja „Another country song“.

 

Kontsert toimub Vanasadama kruiisialal kai nr 25 ääres ankrus oleva laeva tekil.


 

Kontserdi toob teieni Music Gear – kontserdi heli- ja valguspartner.


Kohal on ainulaadne ja elamuslik rändbaar PITZ, mille joogimenüüst leiab lihtsaid kuid samas huvitavaid kokteile (kaasaostetud toidu ja joogiga laevale ei pääse).

 

12. juuli kell 22.00-00.00

Kontserdi algus 22.30, kontsert on kahes osas.

 

 

DAR MŁODZIEŻY on Poolast pärit fregatt, mis ehitati aastal 1982. Selle kere pikkuseks on 94,82 meetrit ja mastide kõrguseks 44,49 meetrit. Laeva nimi tähendab nooruse kingitust ja Dar Młodzieży on käinud mitmel ümbermaailmareisil, millest üks oli 1988. aastal Sydneys Austraalia 200. aastapäeva puhul. Laev on osalenud Tall Ships Races’i üritustel regulaarselt aastakümneid.

 

Tall Ships Races Tallinn 2024 ajal, 11.-14. juulini, asub Dar Młodzieży Vanasadama kruiisisadamas.Särav laulja Tanja kannab sätendavat kleiti, lisaks on kujundatud plakatil ka ajalooline purjelaev, suurte valgete purjedega.

コメント


bottom of page