top of page
  • Writer's pictureTSR24

A. Le Coq 67. Muhu Väina regati avapidu Pirita jahisadamas

Updated: 6 days ago

Kalevi Jahtklubi jahisadam avab laupäeval, 13. juulil koostöös Tall Ships Race Tallinn 2024 merepeoga terveks päevaks oma uksed ning ootab kõiki kahekordsele avamispeole – avatakse Eesti suurima ja vanima, A. Le Coq 67. Muhu Väina regatt ning Kalevi Jahtklubi uus sadamamaja. 


Regatil osalevaid jahte täis Kalevi jahisadamas Pirital on terveks päevaks avatud regatiküla. Toitlustust pakuvad Reval Cafe, Sailors' Home ning Alexela foodtruck, Vladislav Koržets ja Hanno „Kalastaja“ Kask korraldavad räimeroogade õpituba, purjetamisvarustust ja -riideid pakuvad Sportland, Alter Marine ja Nautical, purjetamist tutvustavad Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli lapsed, lavale astub Puuluup ning meeleolu aitab luua multitalent Reigo Ahven.


13:00 Väravad avatud, purjetajatele on avatud regatibüroo

13:00-18:00 Sõlmede töötuba ning võimalus minna Optimistiga väikesele tiirule jõel

Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli õpilased tutvustavad erinevaid purjepaate alates Optimistist, kaldal toimub sõlmede õpituba ning soovi korral on võimalik minna jõele väikesele proovisõidule.

14:30-18:30 Vladislav Koržetsi ja Hanno Kase räimeroogade õpituba

TÜ EMI Kalanduse Teabekeskus koos „Kalastaja“ köögiga propageerivad eesti rahvuskala räime söömist. Teeme räimest lihtsaid roogasid ja vigurdame ka. Õpituba on kõigile tasuta ja tehtud tulem süüakse üheskoos ära.

17:15 Väljub reisilaev Strande Lennusadamast Piritale koos kontserdile minejatega. Laevapilet 10€ edasi-tagasi (www.sunlines.ee)


18:30 Ansambel Puuluup

19:30 A. Le Coq 67. Muhu Väina regati avamine ja Kalevi Jahtklubi sadamamaja avamine

20:00 DJ Reigo Ahven


20:30 Väljub reisilaev Strande Piritalt tagasi Lennusadamasse


Pidu kestab kuni kella 22:00.Kujundatud ürituse kutsel on punase mütsiga mehe pilt (Reigo Ahven) ja ansambli Puuluup esindajad, kel on seljas mustad ülikonnad.

Comments


bottom of page