top of page
TSR2024-WHITE_2x.png

11.-14. juuli 2024

Tõeliselt erakordne merepidu Tall Ships Races toob Tallinna sadamatesse üle 60 suure purjelaeva.

Nelja päeva jooksul on Tallinna sadamad erilises peomeeleolus – saab külastada purjelaevu, kuulata Eesti parimaid artiste ja võtta osa tegevustest maal ja merel.

BG-AVALEHT.jpg

UUDISED

Purjeregati kaart

REGATT 2024

Klaipeda 27.-30. juuni
Helsinki 4.-7. juuli
Tallinn 11.-14. juuli
Turu 18.-21. juuli
Maarianhamina 24.-27. juuli
Szczecin 2.-5. august

Purjelaevadel on 1500 purjeõppurit 16 erinevast riigist. See on paljudele noortele elumuutev seiklus, kus omandatakse teadmisi purjetamise kohta, õpitakse meeskonnatööd, saadakse elutarkust ning sõbrad kogu eluks. Lisaks Tallinnale võõrustavad 2024. aasta The Tall Ships Races etappe Klaipėda Leedus, Helsingi ja Turu Soomes, Mariehamn Ahvenamaal ja Szczecin Poolas.

The Tall Ships Races’i peakorraldaja on Sail Training International, Tallinna etapi korraldajad on Tallinna linn, Eesti Meremuuseum, Tallinna Sadam, Noblessner ning Eesti Noorte Purjeõppeselts.

Avasta Tallinna!

Tallinn pole suur ega väike. Ta on paraja suurusega linn, kuhu mahub palju. Palju kultuuri, kontraste, erinevaid ajastuid ja põnevat arhitektuuri.


UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluv Tallinna vanalinn on kõige paremini säilinud keskaegne linn Põhja-Euroopas. Muinasjutulise vanalinna kõrval lummab Tallinn külalisi eripalgeliste ja ägedate naabruskondade, puhta ja vaheldusrikka linnalooduse, mitmekesise kultuurielu ning kohalikest traditsioonidest ja Põhjala maitsetest inspireeritud toiduelamustega.

Tallinna vanalinn
Soomaa raba

Mis on Eestis erilist?

Kodune ja tuttav Eesti on samal ajal ka väga eriline: ainulaadne Balti- või Põhjamaades või isegi kogu maailmas. Kuhu täna Eestis minna?  Mida siin kogeda saab? Kus on meie kodumaa peidetuimad aarded ja kaugemad nurgad?

bottom of page